Обрати сторінку

ПЕРЕРОБКА ПВХ-БАНЕРІВ

Ви досі друкуєте свої банери на ПВХ-плівках? «Тоді ми йдемо до Вас!»

І «йдемо» ми не просто так, а для того щоб запропонувати Вам цікаву колаборацію з метою збереження навколишнього середовища через повторне використання ресурсів.

 

Ви – нам свої банери, а ми – вам сучасні крафтові корпоративні тревел-аксесуари, зроблені з Ваших банерів. Які ви потім можете дарувати своїм співробітникам, партнерам та клієнтам на згадку про Ваш захід.
Що це може бути:

  • конверти для документів для подорожей
  • поясні сумки

сумки для шопінгу

 ДОКЛАДНІШЕ

А тепер трохи деталей, що-як і чому це нас турбує.

Чи задумувались Ви, яке «життя» проживає Ваш банер? Він виробляється менше ніж за добу, висить від декількох годин до декількох місяців, а потім потрапляє на звалища і розкладається там до 500 років. А все тому, що на даний момент в Україні і світі не існує безпечного методу утилізації таких банерів.

Банери виготовлені з різноманітних полімерів, найпоширеніший з яких, армований ПВХ (scrim banner media), за своєю природою є змішаним відходом вінілової плівки та поліестеру. Екологи назвали його “отруйним пластиком” через екологічний ефект його виробництва, використання та утилізації.

Єдиний спосіб позбутися від них – спалити їх. Але під впливом високих температур банери виділяють токсини. Якщо банери з часом потрапляють на смітники, вони починають руйнуватися, і ці мікрочастинки ПВХ і фарби заглиблюються у воду, грунт, а згодом «приходять» і до НАС з ВАМИ через їжу та напої.

Отже, давайте разом переходити та привчати наших партнерів, друзів, колег від овер-консьюмерізму до відповідального споживання і повторного використання ресурсів.

І нехай слово «ресайклінг» надійно увійде в наше буденне і корпоративне життя.