Обрати сторінку

ЛЕКЦІЇ З ЕКО-СПІКЕРАМИ

Reuse (реюз), recycle (ресайкл), BPA, PP5, zero wasteWTF,  спитаєте Ви. Що за не зрозумілий набір слів. Це що заклинання для виклику демонів, чи якесь таємне шифрування?

 

Але, насправді, є такі «чарівні» люди, для яких це не просто набір літер і невідомих слів, це є сенсом їхнього життя. І ми готові познайомити Вас з ними.

Вони з радістю поділяться з Вами своїми знаннями і практичними навичками, «як не загубитися» в своїй квартирі серед контейнерів для роздільного збору сміття, які Ви вирішили встановити у себе після того, як стали активно читати нашу ФБ сторінку 😉

Чи, наприклад, що робити з Вашим «пакетом з пакетами», який є в кожного з нас вдома.

Або, як впроваджувати «сталі ініціативи» у Вашому офісі і чому це буде економічно вигідно для Вашої компанії, на прикладі реальних кейсів.

Будемо відвертими та не будемо розминатися з правдою, відмова від пакету чи пластикової пляшки 1 людини чи навіть 1 000 000 людей, вже не принесе бажаного результату в сучасних умовах. На даний момент потрібне комплексне просвітництво в сфері екології та збереження природних ресурсів. Системне «привчання» не тільки дітей, але і в першу чергу дорослих до екологічного мислення.

Наразі, екологічні задачі є не менш актуальними ніж економічні, культурні чи політичні проблеми нашого суспільства.  Але нажаль, сьогодні уже з запізненням ми маємо дбати про новий екологічний тип світогляду, що пануватиме в XXI столітті.

Звісно, кожен може заперечити: «та ні, вже потяг пішов, я вже не хочу міняти свій спосіб життя і, взагалі, сміттєві баки знаходяться надто далеко від мене». Крок-за-кроком, починаємо з малого. Їстимемо «слона шматочками» (це просто відома метафора, бо насправді, ми проти вбивства тварин задля розваги).

Хочемо Вас заспокоїти: до екологічного мислення не можна примусити, але можна це ввести у звичку.

Коли знаєш, з чого починати, куди іти, на що звернути увагу – доскочити нової звички стане значно легшим процесом.

Отже, давайте вчитися разом і переймати гарні ініціативи від наших еко-спікерів. Відкриємо Вам секрет, екологічне просвітництво озброює Вас знаннями, навичками, вміннями та мотиваціями для вирішення складних проблем (і не тільки екологічних 😉), які постали перед нами в ХХI столітті.