Обрати сторінку

ВИСАДЖУЄМО ДЕРЕВА РАЗОМ!

Камон гайз, хто з нами – погнали разом!

Чому ж ми це робимо і заохочуємо Вас?
Можливо хтось думає, що це просто прикольно і весело, або, навпаки, деякі думають, що ми – якісь занудні ботани, а хтось здогадується і вже не раз чув про «deforestation», але не певен, що може пояснити шо то таке. Гаразд, будемо розбиратись і з’ясовувати деталі.

Отже, що ж такого станеться, якщо хтось там буде вирубувати ліси?

По-перше і найголовніше, вирубка впливає на ВСЕ – від дикої природи та екосистем до погодних умов та кругообігу води.

Лише уявіть собі що ½ маленьких і пухнастих, чи то великих і кудлатих, або ¾ пернатим з дзьобами просто не стане де жити. Бо саме половина всієї флори і фауни ВСЕСВІТУ і ¾ всіх птахів мешкають саме у та навколо лісів.

А ще, однією з найважливіших послуг, які надають ліси нам з вами – це захоплення вуглецю, оте пресловуте СО2. Одне зріле дерево може споживати майже 22кг вуглецю на рік! Але як тільки його зрубають, весь цей вуглець потрапляє прямо в атмосферу, де він «зустрічає» сонячне тепло. Внаслідок цього, нагріте сонцем тепло від землі не може покинути нашу планету. Саме на цьому етапі наступає знайоме всім нам «глобальне потепління».

Тепер СТОП, задумайтесь, що викиди вуглецю спричинені вирубкою дерев – становлять 11% ПГ (парникових газів), а викиди від транспортування близько 14% світових парникових газів.

А, для тих кого не особливо турбує  «глобальне», давайте розглянемо Україну. Тільки згадайте цю весну 2020 року, коли жителі Чернігівської, Київської та Житомирських областей були змушені декілька тижнів ховатися від пилових бурь, які стали можливими, через зниження рівня ґрунтових вод, спричинених знищенням лісів в цих областях.

І нажаль, це лише деякі факти про те, чому вирубування дерев негативно впливає на нашу планету і на нас зокрема.

Саме тому ми просуваємо таку ініціативу, щоб всі не байдужі могли приєднатися до нас і зробити свій внесок у відновлення лісових насаджень.

ПРОПОНУЄМО ВАМ 3 ВАРІАНТИ СПІВПРАЦІ:

Для бізнесу. Ми допоможемо Вам організувати повноцінний захід, тобто реалізувати  проект корпоративної соціальної відповідальності по висадці дерев, направлений на покращення екологічної ситуації в нашому місті / області.

В рамках такого заходу, ми пропонуємо висаджувати «іменні» дерева – з фірмовими табличками на/біля них.

Самостійна участь у висадці дерев в рамках наших акцій

Якщо Ви не можете особисто бути присутнім на заході, тоді ми посадимо дерево за вас.

ДОЄДНУЙТЕСЬ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ДЕРЕВАМИ!

Якщо у Вас є питання: що, як, де, коли можна корпоративно висаджувати дерева:
info@mice-travel-solutions.com.ua

 ДОКЛАДНІШЕ

Ми вирішили розповісти Вам ще більш детально про негативний вплив «вирубки дерев» по всьому світу і як це стосується ТЕБЕ і НАС! А також заохотити Вас доєднатися до наших івентів по висадці дерев.

Ліси, охоплюють 30% поверхні Землі. Дерева є критично важливими майже для кожного аспекту життя, особливо в умовах зміни клімату.

У 2015 році глобальний лісовий покрив вперше в історії людства опустився нижче чотирьох мільярдів гектарів. І незважаючи на численні урядові обіцянки та декларації, ми не спостерігаємо значного покращення, коли йдеться про зниження рівня вирубки лісів. Щороку, продовжують вирубувати 15 мільярдів дерев. Тільки уявіть собі, це понад 20 мільйонів футбольних полів.

Насправді, це ПОГАНІ новини для всіх, особливо для 1/2 світової наземної флори та фауни та 3/4 всіх птахів, які мешкають у, та навколо лісів.

Друзі, на даний момент в Україні вже мабуть, не має жодної людини хто не чув про те, що в світі та в Україні зокрема іде вирубка лісів, перетворення цих зон на поля, або під будівництво і таким чином зміна їх цільового призначення.  Сподіваємось, що багато людей усвідомлюють негативний вплив цього явища, але мать мало хто знає саме до чого це призводить.

Тож, немає часу більше чекати! Ми можемо почати змінювати це вже зараз хоча б на рівні наших міст! Давайте вже зараз планувати заходи, корисні як для розвитку Вашого бізнесу, так і для довкілля!